LARGO Z VĚTRNÉ PASEKY

Reg.číslo: 243/15
Číslo zápisu: ČLP/NK/3708
Datum narození: 6.3.2013
Barva srsti: hnědý bělouš
Exteriér: 3x výborný, VT, KrV
Výkon: ZV III.c. (176 b.), VP II.c. (83 b.)
LZ I.c. (298 b.), PZ I.c. (224 b.)
DKK: 0/0
Výška: 51 cm
Majitel: Soběslav Martin, Zahrádky 635, 294 04 Dolní Bousov, tel. 724 623 930
Nos: 4, 4, 4 Přinášení srstnaté: 4, 4
Hlasitost: 4, 4, 4 Přinášení pernaté: 4, 4
Slídění: 4, 4, 4 Přinášení z vody: 4, 4
Stopa zvěře: 4 Práce na barvě: 4
Poslušnost: 4, 4, 4, 4 Klid po výstřelu: 4, 4, 4
- - Ochota k práci na černou zvěř: -
 
Bax z Roubíčkovy Lhoty
ČLP/NK/2975/11
hnědobílá
HD A (0/0)
výb., CH ČR, 4x CACIB
CAJC, 3x BOB
U, MKVZ III.c. PZ I.c.
VP I.c. LZ I.c. ZV I.c.
Amor Přemyra
ČLP/NK/1992/07
hnědý bělouš, HD A (0/0)
výb.
PZ I.c. SVP I.c. LZ I.c. ZV I.c.
BZH I.c. ZH I.c. BZ II.c.
Zoro z Chlumeckého polesí
ČLP/NK1622/03
hnědá s náprs., HD A (0/0)
výb.
PZ I.c SZVP I.c.
LZ I.c. ZV I.c.
Han od Hřebčí hory
ČLP/NK/699/95
Bára Kraj kamenů
ČLP/ NK/1394/01
Darra z Dobevské hůrky
ČLP/NK1683/04
hnědá, HD A (0/0)
CACIB, CAC
U, VZ III.c. PZ III.c. ZV I.c.
BZ I.c. BZH I.c. ZH III.c.
Garik z Milkova
ČLP/NK/868/97
Reny z Ostrůvku
ČLP/NK/1424/02
Gera Rubl
ČLP/NK/2179/09
hnědá, HD B (1/1)
2x CAJC, BOB
PZ I.c. LZ I.c. BZH II.c.
Troll vom Ratswald
VHD/DW 04-126
ČLP/NK/1983/05
hnědá, HD A (0/0)
r. CACIB, 2x CAC
U, VZ I.c. PZ I.c.
SVP I.c. LZ I.c. BZ I.c.
ZV III.c. HZ I.c. BZH I.c.
Ingo Weidelsburg
VDH/DW 01-137
Zola vom Zerling
VDH/DW98-498
Alka ze Šilingholce
ČLP/NK/1728/06
bílá, hnědé znaky, HD C (2/2)
CAC
PZ I.c. ZV I.c. BZH I.c.
Sir z Dianina revíru
ČLP/NK/820/97
Eimy Rubl
ČLP/NK/1374/02
Chvalka z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/2631/11
hnědá s bílou náprsenkou
HD A (0/0)
CAJC, r. CAC
PZ I.c. BZH I.c.
Brit ze Svinenských luk
ČLP/NK/1848/06
hnědá, HD A (0/0)
CH ČR, CACIB, KV, BOB
PZ I.c. ZV I.c.
Garik z Milkova
ČLP/NK/868/97
hnědá s pálením, HD A (0/0)
CACIB, r.CACIB
CAC 2x, BOB
CACIT, CACT, ZV I.c. PZ I.c.
Opus v.Auerberg
ZBNR.200/91
Gabi v.Eselgraben
ČLP/NK/642/95
Dita od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1324/02
hnědá, HD A (0/0)
r.CAC, výb.
PZ I.c. LZ I.c.
Flot z Milkova
ČLP/NK/733/95
Rita z Dianina revíru
ČLP/NK/710/96
Bona z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/1939/07
hnědobílá, HD C (2/2)
r.CACIB, CAC 3x, BOB 2x
Klubový vítěz
Národní vítěz
PZ II.c.
Brix od Žďárského rybníka
ČLP/NK/1710/03
hnědá, HD A (0/0)
CACIB, CAC, BOB, VT
PZ II.c LZ I.c ZV I.c
LZ I.c. SZVP I.c.
Edy Vezír
ČLP/NK/842/96
Erka z Ostrůvku
ČLP/NK/1308/01
Bára Kraj kamenů
ČLP/NK1394/01
hnědobílá, HD B (0/1)
VTM, výb.
PZ I.c.LZ I.c.ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
Teska z Bořené Hory
ČLP/NK/751/98
 
CHOVNÍ POTOMCI
matka vrhu: Ája z Polesí dcera: Alma z Rohozenské paseky datum vrhu: 23.02.2016