AMYRA Z OKOUNOVSKÉHO DVORA

Reg.číslo: 601/19
Číslo zápisu: ČLP/NK/4585
Datum narození: 23.4.2016
Barva srsti: hnědý bělouš
Exteriér: 2x velmi dobrá, 2x výborná, CAJC, VT, KrV
Výkon: ZV I.c. (188 b.), PZ I.c. (180 b.)
DKK: 0/0
Výška: 47 cm
Majitel: Fišer Roman, Okounov 40, 431 51 Klášterec nad Ohří
Nos: 4, 4 Přinášení srstnaté: 2
Hlasitost: 4, 3 Přinášení pernaté: 2
Slídění: 4, 4 Přinášení z vody: 3
Stopa zvěře: 4 Práce na barvě: -
Poslušnost: 4, 4 Klid po výstřelu: 4, 4
- - Ochota k práci na černou zvěř: -
 
Alf Bohemia Jewellery
ČLP/NK/3615/13
hnědý bělouš
HD A (0/0)
JCH ČR, CH ČR,
CH ČMKU,CH LU,
CH D (VDH), GCH ČR,
11xCACIB, 4xR.CACIB,
3xBOJ, 15x BOB, BOS,
2x VSV, NV
CH práce ČR, U,
ZV I.c., LZ I.c.,
5x PZ I.c., VZ I.c.,
3x BZ I.c., BZH I.c.,
KVZ III.c., VP I.c.
Cyr od Zelené chaty
ČLP/NK/1661/04
strakoš, HD B (0/1)
C.I.B., CH ČR, VCH,
2x BOB, OV, VT
CH práce ČR, U,
MMŠ III.c. VZ III.c. PZ I.c.
VP I.c. ZV I.c. BZH II.c.
ZH III.c. KBZ II.c.
Flex Liol
ČLP/NK/714/96
hnědobílá, HD A (0/0)
Obl.vítěz Vít.tř.
U, VZ II.c. PZ II.c
LZ I.c BZ I.c ZV I.c
Derik Liol
ČLP/NK/326/90
Havana od Vidláku
ČLP/NK/567/94
Brita od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1091/2000
hnědá, HD A (0/0)
CAC, výb.
PZ I.c. ZV I.c
Flot z Milkova
ČLP/NK/733/95
Rita z Dianina revíru
ČLP/NK/710/96
Airin z Pavlíčkova dvora
ČLP/NK/2360/09
hnědobílá, HD C (0/2)
C.I.B., C.I.E., CH ČR,
CH SK, GCH SK, CH PL,
JCH ČR, GCH ČR, Exc.WW SK 09,
2x KV, VSV, 5x BOB,
NDSwR, KlCH KCHLS
CH práce ČR, KLZ I.c.
KPZ I.c. LZ III.c. ZV I.c.
BZ I.c. BZH III.c. ZH I.c.
Archie z Lovoše
ČLP/NK/1912/06
hnědobílá, HD C (1/2)
CACIB, CAC 2x
KV, CAJC, BOB 2x
PZ I.c. LZ I.c. ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
Lovka II od Petrboka
ČLP/NK1114/04
Cira ze Štětské vinice
ČLP/NK/1721/06
hnědá, bílý znak, HD A (0/0)
výb.
Český šampion práce, U
VZ I.c. KSZVP I.c. KPZ I.c.
LZ I.c. KVZ III.c. BZ II.c.
Garik z Milkova
ČLP/NK/868/97
Ajda ze Štětské vinice
ČLP/NK/1309/01
Ara z Doupovských strání
ČLP/NK/3696/16
hnědý šiml
HD A (0/0)
výb. VTM 2x VT KrV
PZ I.c. ZV I.c.
Basko od Petrboka
ČLP/NK/1906/09
hnědý bělouš, HD B (1/1)
v.d.
ZV I.c. PZ I.c.
Tell vom Steig
ZB.NR.VHD/DW96-112
ČLP/NK1178/97
hnědobílá, HD A (0/0)
CAC,BOB
PZ I.c. ZV I.c.
Strolch St.Gangloff
91-618
Alloa v.d. Mauselhöh
DDR 90-1089
Eli z Čerchovky
ČLP/NK/1537/03
oranžový šiml, HD B (1/0)
výb.
U CACT Klubový vítěz VZ I.c.
SVP I.c. PZ I.c. VP I.c.
LZ I.c. ZV I.c.
Stan z Hadí řeky
ČLP/NK/865/97
Cira Rokytas
ČLP/NK/854/98
Dona od Tálského mlýna
ČLP/NK/3135/13
hnědobílá, HD A (0/0)
výb., 2x CAJC, CAC
PZ I.c. LZ I.c.
Art z Pavlíčkova dvora
ČLP/NK/2356/08
hnědá, HD A (0/0)
ČJCH, CAC,
2x BOB, 2x r.CAC SR
CACT, r.CACT, U
VZ I.c. PZ I.c. LZ I.c.
ZV I.c. BZ I.c.
Archie z Lovoše
ČLP/NK/1912/06
Cira ze Štětské vinice
ČLP/NK/1721/06
Aranka od Tálského mlýna
ČLP/NK/2503/10
oranžová, HD A (0/0)
r. CACIB, 3x CAC,
KV, VTM
PZ I.c. VP II.c.
Viki z Větrné paseky
ČLP/NK/2048/06
Miki z Čerchovky
ČLP/NK/2147/07