BRITA OD KOBYLKY

Reg.číslo: 635/21
Číslo zápisu: ČLP/NK/5040
Datum narození: 19.6.2017
Barva srsti: hnědý bělouš
Exteriér: 3x výborná, VT, CAC
Výkon: KZV-KCHLS I.c. (188 b.)-R.CACT,
ZVVZ III.c. (72 b.), VP I.c. (87 b.),
LZ I.c. (307 b.), KVZ III.c. (372 b.),
PZ I.c. (221 b.), BZ II.c. (77 b.),
BZH I.c. (209 b.)
DKK: 0/0
Výška: 50 cm
Majitel: Ing. Kobylková Lenka, Vilová čtvrť 231, 411 45 Úštěk, tel. 728 040 081
Nos: 4, 4, 4, 4 Přinášení srstnaté: 4, 4, 2, 4
Hlasitost: 4, 4, 3, 4 Přinášení pernaté: 4, 4, 4, 4
Slídění: 4, 4, 4, 4 Přinášení z vody: 4, 3, 4
Stopa zvěře: 4 Práce na barvě: 4, 2, 1, 3
Poslušnost: 4, 4, 4, 4, 4, 4 Klid po výstřelu: 4, 4, 4, 4, 4
- - Ochota k práci na černou zvěř: -
 
Jack z Větrné paseky
ČLP/NK/3504/15
hnědý bělouš
HD A (0/0)
výb. CH ČR 4x CACIB
3x BOB R.CACIB OV VT KrV
U VZ II.c. LZ I.c.
KVP I.c. KPZ III.c. ZV I.c.
BZ I.c. BZH I.c. KHZ I.c.
Atos z Neživy
ČLP/NK/2462/09
hnědobílá
HD A (0/0)
CAJC, r. CAC, BOB
PZ I.c. VP I.c. ZV I.c.
Pat z Větrné paseky
ČLP/NK/1732/05
hnědá, HD B (1/0)
Vítěz třídy, výb.
PZ I.c. LZ I.c. ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
Alka ze Štětské vinice
ČLP/NK/1310/01
Cita od Zaječího rybníka
ČLP/NK/1701/07
hnědobílá, HD B (0/1)
výb.
PZ I.c. ZV I.c.
Flex Liol
ČLP/NK/714/96
Belami od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1090/00
Chvalka z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/2631/11
hnědá s náprs., HD A (0/0)
CAJC, r. CAC
PZ I.c. BZH I.c.
Brit ze Svinenských luk
ČLP/NK/1848/06
hnědá, HD A (0/0)
CH ČR, CACIB, KV, BOB
PZ I.c. ZV I.c.
Garik z Milkova
ČLP/NK/868/97
Dita od Gerclínského vrchu
ČLP/NK/1324/02
Bona z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/1939/07
hnědobílá, HD C (2/2)
r.CACIB, CAC 3x, BOB 2x
Klubový vítěz
Národní vítěz
PZ II.c.
Brix od Žďárského rybníka
ČLP/NK/1710/03
Bára Kraj kamenů
ČLP/NK1394/01
Brita Dolský potok
ČLP/NK/3267/14
hnědobílá
HD A (0/0)
výb. VT
U VZ II.c. ZV I.c.
BZ I.c. BZH I.c.
HZ II.c. KLZ II.c.
KVP II.c. PZ I.c.
Chrim od Petrboka
ČLP/NK/2044/08
hnědý bělouš, HD C (2/2)
výb.
CACT, KVP I.c. PZ I.c.
LZ II.c. ZV I.c. BZH I.c.
BZ I.c. ZH I.c.
Zoro z Chlumeckého polesí
ČLP/NK/1622/03
hnědá s bílou náprsenkou,
výb., HD A (0/0)
PZ I.c SZVP I.c.
LZ I.c. ZV I.c.
Han od Hřebčí hory
ČLP/NK/699/95
Bára Kraj kamenů
ČLP/ NK/1394/01
Eli z Čerchovky
ČLP/NK/1537/03
oranžový šiml, HD B (1/0)
výb.
U CACT Klubový vítěz VZ I.c.
SVP I.c. PZ I.c. VP I.c.
LZ I.c. ZV I.c.
Stan z Hadí řeky
ČLP/NK/865/97
Cira Rokytas
ČLP/NK/854/98
Brita z Lovoše
ČLP/NK/2347/10
hnědá, bílá náprs., HD A (0/0)
výb., OV, VT
CACT, KVP I.c. PZ I.c.
Taro vom Ratswald
VHD/DW 04-120
ČLP/NK/1974/05
hnědá, HD A (0/0)
CACIB, CAC, 2x r.CAC,
CAJC, BOB
PZ I.c. VP I.c.
LZ I.c. ZV I.c.
Ingo Weidelsburg
VDH/DW 01-137
Zola vom Zerling
VDH/DW98-498
Ailyn z Lovoše
ČLP/NK/1913/07
hnědobílá, HD C (2/1)
CACIB, CAC 2x
KV, CAJC, BOB
PZ I.c. ZV I.c.
Tell vom Steig
ČLP/NK/1178/97
Lovka II od Petrboka
ČLP/NK1114/04